E-LEARNINGE-learningové vzdělávání je moderní formou vzdělávání, které probíhá pomocí internetových aplikací doplněných o video, zvuk, text nebo obrázky. Společnost ABS WYDA disponuje e-learningovým prostředím WES (Webová škola), takže kromě prezenčních kurzů, kde je přímá účast osob na výuce, nabízíme právě i e-learningové kurzy, které umožňují účastníkům studovat zcela individuálně dle jejich potřeb (bez omezení konkrétním časem a místem studia).

Vzdělávání umožňuje přízpůsobení časových potřeb zákazníka na vzdělávání. Studium je ukončeno testem a při splnění podmínek účastník vzdělávání obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Specializujeme se převážně na vzdělávání osob se středoškolským a vyšším vzděláním, které působí na pozicích THP, liniového, středního či vyššího managementu.

V prostředí budou k dispozici především kurzy zaměřené na oblasti obsluhy PC, marketingu, manažerských dovedností, personalistiky, obchodních dovedností, administrativy či práva.

V případě zájmu lze e-learningové prostředí pronajmout firmám a institucím k vkládání vlastních interních kurzů či testů pro potřeby jejich zaměstnanců. Prostředí lze pronajmout na libovolně dlouhou dobu a lze do něj vložit např. vstupní kurzy pro nové zaměstnance, školení BOZP, referentské zkoušky pro řidiče služebních vozidel, případně jakákoli data dle konkrétních potřeb firmy. Firma si data do prostředí může vložit a upravit sama nebo využije služeb naší společnosti, která je schopna vytvořit e-learningový kurz dle konkrétních požadavků zákazníka ("na klíč").

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás pro více informací či si domluvte prezentaci prostředí přímo ve vaší firmě.


E-learningové prostředí naleznete na této adrese http://wes.wyda.cz
 

Pro více informací o e-learningu a jeho možnostech nás kontaktujte na e-mail sluzby@wyda.cz nebo na tel. 566 620 989 či 774 262 208.